שאלות נפוצות

מנעול קוד

כיצד אני מכוון את מנעול הקוד במזוודה שלי?
כל מזוודה יוצאת מהמפעל עם קוד נעילה בברירת מחדל (0-0-0) שיש לשנותו לפני הנסיעה. חשוב על מספר בן 3 ספרות אשר תוכל לזכור, הנח את המזוודה על גבה ופתח את נעילת הקוד שבצידה תוך הסרת פקק הפלסטיק האדום. תוכל להבחין בזיז מתכת קטן בולט: הזז אותו שמאלה ולמטה. כעת סובב את החוגות הממוספרות עד שתגיע לשלוש הספרות שבחרת. ברגע שהחוגות הגיעו למקומן הזז שוב את זיז המתכת שעליו היה הפלסטיק האדום, הפעם למעלה וימינה. כעת מנעול הקוד שלך מכוון.
להמחשה יש איורים זמינים במדריך למשתמש באתר ובמוצר עצמו. אם נתקלת בבעיה בעת כיוון מנעול הקוד נשמח לעזור לך.
צור עמנו קשר בכתובת: contact@rollink.web3d-studio.co.il

כיצד אני מכוון מחדש את מנעול הקוד במזוודה שלי ?
באפשרותך לאפס או לשנות את קוד מנעול המזוודה שלך בכל עת. פשוט הזז את זיז המתכת הקטן שמאלה ולמטה, בחר בקוד החדש, ואז הזז אותו למעלה וימינה – כפי שעשית כשכיוונת את המנעול בהתחלה.

כיצד אני פותח את המזוודה שלי אם שכחתי את הקוד?
במקום לנסות אינספור צירופי קוד, אנו ממליצים כי תרשום את קוד המנעול על פתק ותשמור אותו במקום בטוח. כל מזוודה מגיעה עם מדריך ובו מקום המיועד לרישום הקוד. לחילופין, באפשרותך לרשום את פרטיך (כולל קוד המנעול) באתר Rollink ולשחזר אותם בכל עת בעתיד.

רשום כאן את פרטיך
היכנס כאן לפרטיך האישיים

האם דרוש מפתח עבור המנעול?
לא. אמנם אזור הנעילה מעוצב בצורת פתח מנעול, אולם על מנת לפתוח את המזוודה עליך לדעת את הקוד. הערה: המנעול בתקן עולמי. פתח המנעול עוצב לשימוש עובדי שדה התעופה לצרכי בידוק. לכן מפתח אינו מסופק עם המוצר ואינו נדרש לך.

האם המזוודה שלי מאושרת על ידי Travel Sentry?
כן. כל אחת מהמזוודות שלנו עונה על דרישות Travel Sentry. עובדי שדה התעופה יוכלו לפתוח ולבדוק את המזוודה שלך מבלי לגרום לה נזק.

המזוודה

עד כמה עמידות המזוודות של Rollink?
המזוודות שלנו מיוצרות מתערובת פוליפרופילן ייחודית, אשר בשילוב המעטפת הקשיחה והמוקפדת, מבטיחה לך מזוודה איכותית, חזקה ועמידה לאורך זמן. המזוודה שלך מסוגלת לספוג מכות וחבטות בין אם היא מושלכת בתא המטען או נזרקת אל המסוע. למרבה המזל, המעטפת הקשיחה והמשטחים נוגדי השחיקה של מזוודות Rollink מאפשרים לך שקט נפשי בידיעה שהמזוודה שלך תשרוד בבטחה את תלאות הנסיעה.

מזוודות עליה למטוס

האם אני יכול להשתמש במזוודת ה-"Rollink 21 שלי כמזוודת עליה למטוס?
מזוודת ה"21 של Rollink עוצבה במטרה לענות על דרישות כבודת היד / מזוודות העליה למטוס. מידות דגמי ה- SOHO וה-CLUB שלנו הן 55x39x23 ס"מ. התקן עבור מזוודת עליה למטוס הוא 56x45x25 ס"מ. בעוד שהמוצרים שלנו עוצבו על מנת לענות על דרישות כבודת היד לטיסה, אנו ממליצים לך לבדוק ליתר בטחון עם חברת התעופה שלך לפני הנסיעה.

האם אני יכול לעלות למטוס עם מזוודת ה-"Rollink 21 ' שלי עם הסוללה ?
במרבית המקרים תוכל להשתמש במזוודת ה-"Rollink 21 שלך עם המטען לעליה למטוס, שכן המטען תואם את הנחיות IATA (הארגון הבינלאומי לתעופה אזרחית) לגבי מקורות טעינה בטיסה.
המטען ניתן לשליפה ולכן ניתן גם בקלות להוציא אותו מהמזוודה במידת הצורך. יחד עם זאת, על מנת להיות בצד הבטוח אנו ממליצים לך לבדוק עם חברת התעופה שלך לפני הנסיעה.

האם אני יכול להשתמש במזוודת מדגם סוהו Stay Connected שלי עם המטען לצורך עליה למטוס?
מזוודות מסדרת Stay Connected של Rollink עוצבו על מנת לענות על דרישות IATA לפיהן ציוד אלקטרוני מתחת ל-100Wh מותר לשימוש על המטוס כחלק מכבודת העליה למטוס (או כבודה מאוחסנת). לדוגמא, המטען שלנו בהספק של 10,000mAh נמדד ב-37Wh, הרבה מתחת למידה המוקצבת. יחד עם זאת אנו ממליצים לך לבדוק עם חברת התעופה שלך לפני הנסיעה.

אחריות

מהי מדיניות האחריות של Rollink – Travel Smart?
אנו שמחים להציע לקהילת הנוסעים שלנו 10 שנות אחריות מוגבלת, בהן שנה אחת של אחריות נטולת דאגות. על המזוודה עצמה ניתנת אחריות של 10 שנים בעוד שעל הרכיבים האלקטרוניים שבה (תלוי בדגם) – כולל מטען הסוללות, המשקל הדיגיטלי וכו', ניתנת אחריות של שנה אחת. תוכל למצוא את תנאי האחריות המלאים במדריך שבתוך המזוודה וכן באתר Rollink.